13. Kierowca C+E / plandeka / pon-pt / 2500€ / okolice Bonn

Opis stanowiska:

  • Trasy krótko i dalekobieżne po Niemczech, Benelux, Francja i Austria
  • Praca z naczepą typu plandeka
  • Praca w systemie od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE
  • Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
  • Znajomość języka  niemieckiego

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Zarobki w wysokości  2500€ brutto + 12,50€  diety + Urlaubs-Weihnachtsgeld
  • Stabilna praca w przyjaznej niemieckiej firmie
  • Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
  • Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: kasia@polnische-kraftfahrer.de bądź telefonicznie pod numerem: 0048668173606
Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Schließen